Finanční poradenství

 

Proč mít finančního poradce?

Pojišťovny a banky nabízejí spoustu produktů, v kterých je náročné se vyznat. Proto je vhodné svěřit se do rukou specialistům, kteří se ve finančnictví pohybují a mají více informací a zkušeností. Navíc informace z reklam jsou často neúplné či zkreslující…

Nezávislost

Nezávislost finančního poradce je velmi důležitá. Pokud finanční poradce zastupuje pouze jednu pojišťovnu či banku, tak nemůže poskytnout objektivní finanční poradenství a vybírá pouze z omezené nabídky.

Nezávislý finanční poradce může vybírat to nejvýhodnější z celého finančního trhu. Společnosti, které zastupuji si můžete prohlédnout zde.

Komplexnost

Neméně důležitá je i komplexnost nabízených služeb. Finanční poradce by měl být schopen nabídnout vše z finančního trhu, co klient může požadovat, tj. nabídky bank, investičních společností, penzijních společností, pojišťoven i stavebních spořitelen.

Jak probíhá finanční poradenství?

Primární je první schůzka během které probereme Vaše přání a možnosti a jak případně máte tyto věci vyřešeny. Ke každému klientovi přistupuji individuálně. Na konci této schůzky se domluvíme na termínu schůzky druhé, kde Vám představím návrh řešení. Kompletní řešení Vám samozřejmě srozumitelně vysvětlím. Pak záleží pouze na Vás, zda přijmete kompletní řešení, či pouze část nebo nevyužijete vůbec.

Pokud budete mít zájem o realizaci některého produktu, tak Vám vypracuji smlouvy a zařídím administrativu. Veškeré finanční poradenství probíhá zdarma. Pokud budete spokojen/a, tak Vás požádám o několik doporučení na Vaši rodinu, blízké, známé, kolegy atd., které bych mohla kontaktovat a následně jim rovněž pomoci v oblasti financí.

Následný servis

Kladu důraz na následný servis a pravidelnou spolupráci s klientem. Vaše potřeby se mohou v čase měnit, proto se na mě můžete nadále kdykoliv obrátit. Zároveň Vás budu informovat o důležitých změnách.

Comments are closed.